Rólunk

 FCI regisztrált kennel 

Üdvözlök Mindenkit!
  16. éve "pottyantam" a tenyésztés világába,ekkor a férjem,már 8. éve tenyésztette az Amerikai Staffordshire Terriert.Mellette volt 3 törzskönyvezett Francia bulldog kutyusa is,ezt a fajtát akkoriban kezdtem el megismerni!Teljesen más fajta iránt érdeklődtem gyermekkoromban,de a bulldog is hamar belopta magát a szívembe,így nagy lelkesedéssel kezdtük együtt közös jövőnket a bucikkal és természetesen a staffikkal.Sajnos voltak kisebb-nagyobb csalódások az elején,de lelkesedésünk töretlennek bizonyult.16 évvel ezelőtt megvásároltuk első közös bulldogunkat egy magyar tenyésztőtől,igazából ez a kutya volt az akkor már közös kennelünk alapító francia bulldogja!

Tenyészetünk Bács-Kiskun vármegyében Dusnokon,egy gyönyörű szép,nyugodt kis faluban található,számos lehetőséget adva kutyusainknak is.

Kutyáink családi környezetben élnek velünk,koruknak megfelelő szocializálás mellett.
3 gyermekünk született,így ők is nagy segítség abban,hogy kiskutyáink,már egészen korán megkapják azokat az ingereket,amik egy jól szocializált kutyusnak feltétlen szükségesek!Így a tőlünk származó bulldogok,már stabil idegrendszerrel,a megfelelő ingereket megkapva kerülnek új otthonukba.

Számunkra és szerintem minden tenyésztő számára a küllem mellett a legfontosabb az egészség!Csak is az FCI által elismert,standard színű francia bulldogokkal tenyésztünk!A kötelező szűrésen kívül,nagy hangsúlyt fektetünk más egyéb,örökletes betegség(SZÍV,HUU,HC,CMR1,DM stb.) kiküszöbölésére,hogy az állományunk,generációról,generációra egészséges legyen.Nagy hangsúlyt fektetünk a táplálásra is,így kutyáink szuper prémium tápot esznek. Igyekszünk,a tőlünk telhető legtöbbet megtenni a fajtáért,rengeteg időt és energiát rászánva,tudásunkhoz mérten szelektálva.Ezt másképp nem is lehet,csakis kemény áldozatok árán.

Az általunk tenyésztett kölykökre egészségügyi garanciát vállalunk,koruknak megfelelő oltásokkal és egyéb parazita kezelésekkel ellátva adjuk át őket az új családjuknak szerződéssel és számlával!A gazdi ránk mindig és mindenkor számíthat,legyen az nappal,vagy éjszaka!

Engedjétek meg,hogy egy kedvenc idézetemmel,zárjam a soraimat:

,,Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért,amit megszelidítettél!"

Mindenkinek hosszú,boldog és elsősorban,egészséges bucis éveket kívánunk nagy szeretettel:

    Bálóné Szabó Eszter & Báló Ferenc 

Create your website for free! This website was made with Webnode. Create your own for free today! Get started